Environment

Dekoracje do domu: papierowe ozdoby w stylu ZRÓB TO SAM

Papierowy jeleń

Dekoracje do domu wcale nie muszą być kosztowne i ekskluzywne. Najlepszy efekt można uzyskać niekiedy niewielkim nakładem pracy i kosztów. Wiele z ozdób do swojego mieszkania możesz zrobić samodzielnie. Wśród nich są między innymi papierowe dekoracje do domu. Szukasz pomysłów i inspiracji na gotowe papierowe ozdoby? Oto nasze gotowe pomysły ozdób w stylu „zrób to sam”!

Papierowe dekoracje do domu

Papierowe ozdoby, które  można wykonać własnoręcznie nie zawsze wymagają dużego nakładu pracy i kosztów. Jeżeli zdecydujesz się na gotowe, drukowane wzory, na przykład swojego ulubionego zwierzęcia, warto zainwestować nieco więcej pieniędzy w papier dobrej jakości oraz jego ofoliowanie. Dzięki takiemu zabiegowi rysunek nie zniszczy się i będzie go można z łatwością czyścić. W naszych aranżacjach jeleń, wyrak i ptaszek w klatce idealnie współgrają z otoczeniem, w którym się znajdują. Ciężko nawet uwierzyć, że wzory te są nadrukowane lub narysowane na zwykłym kartonie.

Doskonałym, choć nieco bardziej skomplikowanym i wymagającym pomysłem jest też wycinanie wzorów z papieru kolorowego i naklejanie ich na ścianę. W jednej z naszych aranżacji pojawiła się dziecięca wersja tej ozdoby. Na jednej ze ścian w pokoju malucha stanęło ogromne drzewo, którego gałęzie obsiadły kolorowe ptaszki. Kontynuacją motywu ze ściany jest girlanda, na której również zawieszono te zwierzęta. W wersji bardziej dla dorosłych na ścianie mogą pojawić się wycięte z papieru motylki lub kwiaty, w zależności od stylu wnętrza i upodobań.

Inne pomysły na ozdoby do domu

Obraz wykonany z kolorowych papierowych kwadratów jest jednym z najbardziej pracochłonnych i najdroższych propozycji ozdób papierowych do domu. W galerii znajdziecie również inne ciekawe dekoracje do domu, które z powodzeniem można wykonać własnoręcznie. Zachęcamy do inspirowania się.

Papierowy jeleń
Papierowy wyrak
Ptaszek w klatce
Ptaszki na drzewie
Girlanda z ptaszków
Papierowe kwiatki
Obraz z kolorowego papieru
Dekoracja z tapety
Oryginalna dekoracja ścienna

Post Dekoracje do domu: papierowe ozdoby w stylu ZRÓB TO SAM pojawił się poraz pierwszy w Deko-rady.pl.

Leave a Comment